Piwo Żubr puszka 4x500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 665949
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Od wieków na straży prastarej Puszczy Białowieskiej stoi symbol polskiej natury - Żubr. Nie można przejść obok niego obojętnie. Dostojny i majestatyczny Król Puszczy zawsze budzi respekt pośród innych gatunków. Gdy do jego królestwa wkrada się chaos, on przypomina jak ważna jest siła spokoju.
Pod koniec dnia, kiedy przychodzi zasłużona chwila wytchnienia, każdy chce mieć u boku Żubra. Nie trzeba szukać daleko: wystarczy rozejrzeć się po okolicy, by znaleźć go tuż za rogiem. Żubr jest zawsze pewny – o jego niezmienny charakter dba Browar Dojlidy, wizytówka podlaskiego piwowarstwa.
Warto poczekać, aż Żubr lekko się schłodzi – idealna temperatura to 4-6 stopni Celsjusza.
Piwo Żubr zawiera 6% alkoholu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, chmiel, wyciąg z szyszek chmielowych |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kompania piwowarska s.a. poznań ulica i numer: szwajcarska 11 kod pocztowy i miasto: 61-285 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 241 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 173 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: