Piwo Tyskie Gronie puszka 4x500ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 536282
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tyskie Gronie to polski wzorzec smaku w świecie jasnego pełnego piwa. Jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku piwa, od lat zdobywając uznanie zarówno w kraju jak i zagranicą. Koneserzy piwa cenią w Tyskim zdecydowaną goryczkę, słodową pełnię smaku i gęstą białą pianę. Tyskie Gronie doskonale uzupełni smak mięs z pieca i grilla, dziczyzny oraz makaronów i knedli.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager, Jasne, Pełne |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 5,2 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, słody jęczmienne (jasny i pilzneńskie), chmiel i wyciąg z szyszek chmielowych |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kompania piwowarska s.a. poznań ulica i numer: szwajcarska 11 kod pocztowy i miasto: 61-285 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 178 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 171 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: