Zupa kapuśniak z kiełbasą i boczkiem 810g Męska Rzecz
Wystaw opinię o produkcie
Sycąca, aromatyczna zupa z kawałkami kiełbasy oraz boczku. Idealna propozycja dla miłośników wyrazistych smaków.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 885029
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sycąca, aromatyczna zupa z kawałkami kiełbasy oraz boczku. Idealna propozycja dla miłośników wyrazistych smaków.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 810 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, kapusta kwaszona 22 % (kapusta biała, sól), warzywa (ziemniaki, cebula, marchew 2%), kiełbasa wieprzowo – wołowa 3,5 % (mięso wieprzowe, mięso wołowe, sól, przyprawy, izolat białka sojowego, stabilizatory: difosforany, trifosforany; skrobia ziemniaczana, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, substancja konserwująca: azotyn sodu), boczek wędzony 3% (mięso wieprzowe, woda, sól, stabilizatory: difosforany, trifosforany; białko sojowe, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca - azotyn sodu, przyprawy), mąka pszenna, koncentrat pomidorowy, sól, cukier, tłuszcz wieprzowy, przyprawy, aromaty. produkt może zawierać: gorczycę, mleko łącznie z laktozą, seler, jaja, dwutlenek siarki i siarczyny. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stoczek natura sp. z o.o. ulica i numer: dwernickiego 5 kod pocztowy i miasto: 21-450 stoczek łukowski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 55 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 288 kJ |
| Wielkość porcji | 830 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: