Filet z piersi kurczaka pieczony 200 g Drosed
Wystaw opinię o produkcie
Innowacja od Drosed! Filet pieczony to wyborny smak pieczonego kurczaka, delikatne i soczyste mięso oraz wysoka zawartość białka zamknięte w atrakcyjnym i nowoczesnym opakowaniu. Polecane na obiad lub ciepłą przekąskę, a także na zimno do pieczywa lub sałatek. Produkt nie zawiera substancji konserwujących, fosforanów i glutaminianu monosodowego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 200756
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Składniki | Filet z kurczaka ze skórą (100 g produktu wyprodukowano ze 104 g surowca), sól spożywcza, skrobia, dekstroza, błonniki roślinne: błonnik grochowy, błonnik pszenny bezglutenowy, błonnik z łuski babki jajowatej; cukier trzcinowy, ekstrakty przypraw , białko zwierzęce drobiowe, aromaty , aromaty. alergeny: brak produkt może zawierać: gorczycę, zboża zawierające gluten , mleko (łącznie z laktozą), jaja, soję. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Technika utrwalenia | Pieczenie, pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roldrob s.a. ulica i numer: warszawska 168/172 kod pocztowy i miasto: 97-200 tomaszów mazowiecki pl |
| Krótki opis marketingowy | Delikanty i soczysty produkt doskonały zarówno na ciepło jak i na zimno |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 25 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 126 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: