Na gęsto grochówka z kiełbasą i boczkiem 840g Męska Rzecz
Wystaw opinię o produkcie
Gęsta grochówka, z boczkiem, kiełbasą i warzywami, sycąca i niezwykle aromatyczna. Specjalna kompozycja zdecydowanych w smaku przypraw nadaje potrawie wyjątkowego charakteru.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 99315
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gęsta grochówka, z boczkiem, kiełbasą i warzywami, sycąca i niezwykle aromatyczna. Specjalna kompozycja zdecydowanych w smaku przypraw nadaje potrawie wyjątkowego charakteru.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 840 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, groch 23%, boczek wędzony 8% (mięso wieprzowe, woda, sól, przyprawy, białko sojowe, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, glukoza, substancja konserwująca: azotyn sodu) ; kiełbasa wieprzowo-wołowa 7% (mięso wieprzowe, mięso wołowe, sól, przyprawy, izolat białka sojowego, skrobia ziemniaczana, wzmacniacz smaku; glutaminian monosodowy, substancja konserwującą: azotyn sodu), ziemniaki, marchew, mąka pszenna, sól, cukier, warzywa suszone w ziemnych proporcjach (pasternak, marchew, pietruszka, czosnek), ekstrakt drożdżowy, przyprawy. Produkt może zawierać gorczycę, seler, mleko łącznie z laktozą, jaja, dwutlenek siarki i siarczyny. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stoczek natura sp. z o.o. ulica i numer: dwernickiego 5 kod pocztowy i miasto: 21-450 stoczek łukowski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 623 kJ |
| Wielkość porcji | 840 g |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 0,95 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: