Zielony śpiwór Comfort Living
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 157933
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śpiwór typu mumia w kolorze zielonym to doskonały wybór dla każdego, kto planuje wyprawy na świeżym powietrzu, takie jak biwaki, wędrówki czy noclegi pod namiotem. Dzięki wymiarom 220 cm długości oraz szerokości 80 cm w najszerszym miejscu i 50 cm w najwęższym, zapewnia komfortowy sen, dopasowując się do ciała, co zwiększa efektywność utrzymywania ciepła. Jego lekka waga (1,2 kg) sprawia, że jest łatwy do spakowania i nie obciąża bagażu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają funkcjonalności i wygody w jednym. Zielony kolor śpiwora wpasowuje się w otoczenie, co nadaje mu subtelny, outdoorowy charakter. To doskonała opcja na chłodniejsze noce podczas wypraw, kiedy liczy się nie tylko wygoda, ale i lekkość oraz łatwość transportu.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Do spania |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) | 80 x 220 x 50 cm |
| Maksymalny wzrost użytkownika | 1,95 m |
| Materiał wierzchni | Poliester |
| Materiał wewnętrzny | Poliester |
| Kolor | Zielony |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: