Śpiwór BESTWAY Evade 15
Wystaw opinię o produkcie
Śpiwór BESTWAY to idealny wybór na festiwalach oraz wyjazdach pod namiot. Powłoka oraz podszewka zostały wykonane z poliesru 170T, a wypełnienie z włókna o gramaturze 170 g/m2. Dzięki temu optymalny zakres temperatury to 7-11 °C. Śpiwór jest lekki i wygodny w transporcie dzięki dołączonej torbie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 190751
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śpiwór BESTWAY to idealny wybór na festiwalach oraz wyjazdach pod namiot. Powłoka oraz podszewka zostały wykonane z poliesru 170T, a wypełnienie z włókna o gramaturze 170 g/m2. Dzięki temu optymalny zakres temperatury to 7-11 °C. Śpiwór jest lekki i wygodny w transporcie dzięki dołączonej torbie.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Camping |
|---|---|
| Dopuszczalne temperatury użytkowania (max/comf/lim/extreme) [°C] | brak ograniczeń/11/7/-6 |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Krój śpiwora | Klasyczny |
| Wymiary (SxWxG) | 75 x 180 x 5 cm |
| Maksymalny wzrost użytkownika | 1,8 m |
| Materiał wierzchni | Poliester |
| Materiał wewnętrzny | Włókno |
| Waga jednostkowa netto | 700 g |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o. o. Ulica i numer: Zamenhofa 133 Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: