Śpiwór dla dzieci "Słoń"
Wystaw opinię o produkcie
Śpiwór dziecięcy Słoń, 130 x 65 cm
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 996650
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śpiwór dziecięcy Słoń, 130 x 65 cm
Parametry produktu
| Przeznaczenie | turystyczny |
|---|---|
| Dopuszczalne temperatury użytkowania (max/comf/lim/extreme) [°C] | 2/12/18 |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Krój śpiwora | Klasyczny |
| Wymiary (SxWxG) | 65 x 8 x 130 cm |
| Maksymalny wzrost użytkownika | 1,3 m |
| Materiał wierzchni | Poliester |
| Materiał wewnętrzny | Włóknina poliestrowa |
| Kolor | Niebieski |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: VOG Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Przemysłowa 8 Kod pocztowy i miasto: 96-100 Skierniewice PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: