Żelazko Tefal Ultragliss Plus FV6812
Wystaw opinię o produkcie
Żelazko Tefal Ultragliss Plus szybko i efektywnie wygładzi wszystkie ubrania dzięki wyjątkowej mocy pary i powłoce gwarantującej najlepsze prowadzenie! Stopa żelazka jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale i zapewnia o 25%* większą moc pary dla perfekcyjnych rezultatów prasowania każdego dnia. Moc 2800 W sprawia, że urządzenie błyskawicznie się nagrzewa i nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary, dzięki której usuniesz nawet najtrudniejsze zagniecenia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 872765
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Funkcje urządzenia | Prasowanie na sucho, System antywapienny, Prasowanie w pionie |
|---|---|
| Moc | 2800 W |
| Strumień pary [g/min] | 50 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 260 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Niebieski, Srebrny |
| Rodzaj stopy | Durilium Airglide |
| Cechy dodatkowe | Spryskiwacz, Pionowe uderzenia pary, Regulacja temperatury |
| Pojemność zbiornika | 0,27 l (dm?) |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Blokada kapania |
| Krótki opis marketingowy | Żelazko Tefal Ultragliss Plus szybko i efektywnie wygładzi wszystkie ubrania dzięki wyjątkowej mocy pary i powłoce gwarantującej najlepsze prowadzenie! Stopa żelazka jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale i zapewnia o 25%* większą moc pary dla perfekcyjnych rezultatów prasowania każdego dnia. Moc 2800 W sprawia, że urządzenie błyskawicznie się nagrzewa i nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary, dzięki której usuniesz nawet najtrudniejsze zagniecenia. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: