Odkurzacz Amica VM 1032 ORA
Wystaw opinię o produkcie
Silnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez prawidłowo zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 7480
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Waga jednostkowa brutto | 6,2 kg |
|---|---|
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,6 PLN |
| Długość przewodu | 2 m |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Moc silnika | 900 W |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność worka/pojemnika | 2 l (dm?) |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Rodzaj worka/zbiornika | Syntetyczne |
| Średnie roczne zużycie energii | 29 kWh/rok |
| Wymiary (SxWxG) | 23,5 x 35 x 26,5 cm |
| Nazwa filtra | EPA10 |
| Waga netto | 2,6 kg |
| Klasa re-emisji kurzu | A |
| Klasa wydajności czyszczenia dywanu (DPU) | D |
| Klasa wydajności czyszczenia podłogi twardej (DPU) | A |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/42/95/429576.jpg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AMICA HANDEL I MARKETING SP. Z O.O.Ulica i numer: BUŁGARSKA 17Kod pocztowy i miasto: 60-320 POZNAŃ PL |
| Zabezpieczenia | Blokada zamknięcia pokrywy bez worka, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Ergonomiczna rączka, Ergonomiczny uchwyt, Gumowe kółka, Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: