Żarówka LED Philips 3.5W GU10
Wystaw opinię o produkcie
Reflektor LED to energooszczędne źródło światła, które zapewni odpowiedni poziom oświetlenia. Produkt osiąga pełną jasność zaraz po włączeniu, więc może zostać zamontowany w pomieszczeniach przeznaczonych do pracy i nauki. Żarówka posiada kształt reflektora, więc może znaleźć zastosowanie w specjalnych oprawach lub modułach sufitowych. Ciepła barwa światła (2700K), odpowiednik 35W (255lm) żywotność 15 000 godzin
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 516997
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pobór prądu | 3,5 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 255 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | A+ |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 15000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 36 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 6,3 x 12,7 x 5,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/83/70/837045.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Signify Poland Sp. z o.o.Ulica i numer: Kossaka 150Kod pocztowy i miasto: 64-920 Piła PL |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: