Żarówka LED Philips 1,7W E14 do lodówki
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 982705
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
1,7 W (15 W) E14 ciepłe, białe światło. Bez możliwości przyciemniania. Zastosowanie do lodówki. Temperatura barwowa tego źródła światła wynosi 2700 K, co pozwala stworzyć ciepły, spokojny nastrój sprzyjający relaksowi. Dzięki trwałości źródła światła wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Ta energooszczędna, pięknie zaprojektowana żarówka LED o znajomo wyglądającym kształcie jest doskonałym, przyjaznym środowisku zamiennikiem dla żarówek.
Parametry produktu
| Pobór prądu | 1,7 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | A+ |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 15000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 300 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 59 x 25 x 25 mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.easybase.pl/media/img/original/83/71/837110.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: signify poland sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 150 kod pocztowy i miasto: 64-920 piła pl |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 2 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: