Żarówka LED OSRAM filament 7W E27
Wystaw opinię o produkcie
Źródło światła LED marki OSRAM zapewnia klasyczne eleganckie wzornictwo, ciepłe światło, wyjątkową trwałość, bardzo dużą energooszczędność. Lampa LED o klasycznym kształcie jest doskonałym zamiennikiem tradycyjnej żarówki o mocy 60W.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 720333
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Źródło światła LED marki OSRAM zapewnia klasyczne eleganckie wzornictwo, ciepłe światło, wyjątkową trwałość, bardzo dużą energooszczędność. Lampa LED o klasycznym kształcie jest doskonałym zamiennikiem żarówki o mocy 60W.
Parametry produktu
| Pobór prądu | 7 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 10000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 360 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 60 x 111 x 60 mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.easybase.pl/media/img/original/84/89/848919.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ledvance sp. z o.o. ulica i numer: ul. klimczaka 1, klatka e kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | E |
| Zużycie energii | 7 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: