Wyciskarka do cytrusów Braun CJ3000WH
Wystaw opinię o produkcie
Świeżo wyciśnięty sok z cytrusów to pyszny sposób na zdrowe przebudzenie oraz dawkę energii i witalności na cały dzień! Warto go zacząć od porcji witamin, zamkniętej w szklance ulubionego soku: pomarańczowego, grapefruitowego, mandarynkowego lub ich dowolnej kompozycji. Z funkcjonalną wyciskarką CJ 3000 będzie to jeszcze prostsze! W kilka chwil wyczaruje napój, pełen egzotycznego smaku cytrusów, pomagając w dbaniu o zdrowie i świetną kondycję.
Dzięki 20 – watowemu silnikowi, wyciskarka z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami cytrusów: grapefruitami, pomarańczami, mandarynkami, cytrynami czy limonkami. Obustronne obroty stożka zapewniają efektywne wyciśnięcie owocu – aż do ostatniej kropli soku, a praktyczny system kontroli miąższu pozwala dostosować jego ilość w napoju do preferencji. Pojemność 350 ml umożliwia przygotowanie dużej porcji ulubionego soku.
Wyciskarka CJ 3000 jest niezwykle prosta w obsłudze. Została wyposażona w automatyczny system start/stop, dzięki któremu wystarczy przycisnąć owoc do stożka, aby rozpocząć pracę urządzenia oraz praktyczną skalę, ułatwiającą odmierzenie proporcji przy przygotowywaniu wieloowocowych soków i koktajli lub przygotowanie wymaganej porcji, według konkretnego przepisu. System zapobiegający kapaniu pomaga dbać o czystość kuchni, a kompaktowy rozmiar i miejsce na zwinięcie kabla ułatwiają przechowywanie urządzenia. Jego czyszczenie też jest niezwykle proste. Wszystkie elementy wyciskarki szybko się demontuje i można myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas, spędzany w kuchni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 60558
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 20 W |
|---|---|
| Element wyciskający | Uniwersalny stożek do małych i dużych owoców |
| Odpływ soku | Wbudowany pojemnik |
| Pojemność naczynia na sok | 350 ml |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 80 cm |
| W wyposażeniu | Sitko do regulacji grubości miąższu |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba prędkości | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,84 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De'Longhi Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Puławska 303Kod pocztowy i miasto: 02-785 Warszawa PL |
| Wymiary (SxWxG) | 17 x 17 x 17 cm |
| Waga | 800 g |
| Funkcje urządzenia | Tłoczenie na zimno, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Wyciskanie soku |
| Cechy urządzenia | Zmienny kierunek obrotów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: