Czajnik elektryczny Zelmer ZCK7020 1L
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 341722
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szukasz czajnika, który nie tylko spełni swoje podstawowe zadanie, ale także będzie świetnie wyglądał na kuchennym blacie?
Zelmer ZCK7020 to coś więcej niż zwykły czajnik elektryczny - to urządzenie, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością na najwyższym poziomie.
Przyjemny dla oka, elegancki kształt, wykonany z wytrzymałych materiałów, a do tego lekki i wygodny w użytkowaniu.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj filtra | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 75 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,42 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody, Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Miejsce na nawinięcie przewodu, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty, Miejsce na schowanie przewodu, Obrotowa podstawa |
| Zasilanie | 220 V |
| Wymiary (SxWxG) | 19 x 14 x 20 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 14 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: