Waga kuchenna Profi Cook PC-KW 1040
Wystaw opinię o produkcie
Waga kuchenna PC-KW 1040 firmy ProfiCook to idealna waga dla kuchni. Waga posiada obudowę ze stali nierdzewnej, miskę, przestrzeń do ważenia i może ważyć przedmioty do 5 kg w przedziale co 1 g. Misa ma pojemność około 2 litrów. Ten model ma łatwy w odczycie, wysokiej jakości wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, regulowane jednostki pomiarowe, funkcję tarowania i automatyczny wyłącznik. Zasilanie bateryjne: 2x 1.5 V (AA) (brak baterii w zestawie)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 309396
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Elektroniczna |
|---|---|
| Materiał wykonania platformy/misy | Stal |
| Odczyt pomiaru | Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru | 1 g |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
| Rodzaj i ilość wymaganych baterii | 2x1,5v |
| Kolor | Srebrny |
| Jednostka pomiaru | kg, g, ml (mililitr) |
| Kalibracja | Automatyczna |
| Miejsce na produkt | Misa |
| Pojemność pojemnika | 2 l (dm?) |
| Dodatkowe funkcje i programy | Funkcja tary, Automatyczne wyłączenie |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,2 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Czy baterie są wymagane? | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: