'Wino Freixenet Italian Primitivo 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
Wino wytrawne czerwone ze szczepu Primitivo. Delikatne wino o wyjątkowym owocowym charakterze. Pochodzi z rozgrzanych słońcem winnic w południowych Włoszech. Ma elegancki aromat i smak dojrzałych czerwonych owoców oraz jeżyn. Wino idealnie komponuje się z mięsami oraz serami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 986720
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Primitivo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Region pochodzenia | południowe włochy |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 13 - 17 °C |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-03-08 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Henkell&Co.Polska Sp.z o.o.Ulica i numer: Mazowiecka 48Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 115 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: