'Wino Freixenet Italian Moscato 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
Wino półsłodkie białe z Włoch ze szczepu Moscato. Moscato to wino o delikatnej słodyczy, które powstało w słonecznych winnicach Sycylii. Ma czarujacy zapach skórki pomarańczy i białych kwiatów oraz świeży smak dojrzałych winogron. Bardzo uniwersalne - idelane jako aperitif oraz świetnie pasuje do dań kuchni orientalnej, pikantnych dań mięsnych lub ulubionego deseru.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 424098
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Moscato |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery, Sushi, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Region pochodzenia | sycylia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 12 °C |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-03-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Henkell&Co.Polska Sp.z o.o.Ulica i numer: Mazowiecka 48Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 115 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: