'Wino Freixenet Italian Nero D Avola 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
Wino półsłokie czerwone z Włoch ze szczepu Nero d'Avola. Delikatne wino o rubinowej barwie, pochodzi ze śródziemnomorskich winnic Sycylii. Ma elegancki aromat i smak słodkich czerwonych owoców oraz marmolady figowej. Wino idelanie komponuje się z daniami kuchni włoskiej - z makaronami, wędlinami i risotto.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 904086
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Nero d’Avola |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Makarony |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Region pochodzenia | Sycylia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 13 - 17 °C |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-03-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkell&co.polska sp.z o.o. ulica i numer: mazowiecka 48 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 115 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: