Urządzenie do waty cukrowej Clatronic ZWM 3478
Wystaw opinię o produkcie
Urządzenie do waty cukrowej Clatronic ZWM 3478 idealnie nadaje się do przygotowywania waty cukrowej w domowym zaciszu. Praca z tym urządzeniem jest bardzo prosta i wygodna. Każdy jest w stanie się nauczyć robienia tego smakołyku. Wielkość waty cukrowej jest ograniczona jedynie naszymi umiejętnościami. Zrób frajdę dziecku. Zaskocz znajomych na imprezie. Urządzenie to posiada mise ok 27 cm. Zarówno naczynie jak i osłonę można myć w zmywarce. Produkt posiada kwarcowy element grzejny. Wysoka stabilność dzięki nóżkom - przyssawkom.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 510104
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 500 W |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,6 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Zasilanie | 230 - 230 V |
| Wymiary (SxWxG) | 27,5 x 23,5 x 27,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| W zestawie | miarka, 10 drewnianych patyczków |
| Rodzaj produktu | Urządzenie do waty cukrowej |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: