Urządzenie do gotowania jajek Clatronic EK 3497
Wystaw opinię o produkcie
Jajowar Clatronic EK 3497 to doskonałe urządzenie kuchenne, które pomoże Ci w przygotowaniu pysznych jajek na miękko, na średnio lub na twardo. Wystarczy wlać odpowiednią ilość wody, aby uzyskać pożądaną twardość jajek. Nasze urządzenie ugotuje 6 jajek na raz.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 370301
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Moc | 400 W |
| Długość przewodu | 60 cm |
| Regulacja twardości jaj | Tak |
| Minimalna ilość jaj | 1 |
| Maksymalna ilość jaj | 6 |
| Komunikacja | Sygnał dźwiękowy |
| W wyposażeniu | Igła do nakłuwania, Kubek do mierzenia |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,5 PLN |
| Zabezpieczenia | Wyłącznik bezpieczeństwa, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (SxWxG) | 22 x 13 x 13,5 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: