Urządzenie do Popcornu Clatronic PM 3635
Wystaw opinię o produkcie
Urządzenie do przygotowywania popcornu, o mocy 1200 W marki CLATRONIC. Maszynka ta umożliwia przygotowanie Twojego ulubionego przysmaku w zaciszu domowym. Zaskocz znajomych na imprezie, zrób frajdę dzieciom. Prażona kukurydza jest już gotowa po 2 min. Zaletą produktu jest brak konieczności używania oleju. Beztłuszczowe przyrządzanie popcornu - ogrzewanie za pomocą gorącego powietrza. Dzięki przezroczystej pokrywie można śledzić proces przyrządzania. W zestawie znajduje się praktyczna miarka na kukurydzę, którą można równocześnie użyć do rozpuszczenia masła
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 11001
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 1200 W |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 60 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,13 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Zasilanie | 220 - 240 V |
| Wymiary (SxWxG) | 16,5 x 35 x 18 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| W zestawie | miarka na kukurydzę |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: