Twarożek brzoskwinia-mango-marakuja 20% tł. BIO 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060028427
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny twarożek brzoskwinia mango marakuja 20% tłuszczu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st.C.
Składniki
TWARÓG półtłusty*, jogurt* z MLEKA odtłuszczonego* 25%, cukier buraczany*, brzoskwinie* 6%, woda, puree z mango* 5%, sok z marakui* 1%, natywna skrobia kukurydziana*, substancja zagęszczająca: maczka chleba świętojańskiego*, koncentrat soku cytrynowego*. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 426/101 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 12.1 g |
| Cukry | 11.5 g |
| Białko | 6.3 g |
| Sól | 0.09 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: