Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060031915
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczna przekąska jogurtowa z jabłkiem i bananem. 40% jogurtu i 60% owoców. Nie wymaga przechowywania w lodówce.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +25 st. C.
Składniki
niskotłuszczowy JOGURT* 40%, przecier z jabłek* 30%, przecier z bananów* 29%, sok z cytryn* 1%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 261/62 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 10.8 g |
| Cukry | 9.6 g |
| Białko | 1.8 g |
| Sól | 0.05 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: