Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060025631
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Kremowy pudding waniliowy 10% tłuszczu, na bazie składników pochodzących z upraw ekologicznych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
śmietana* 88% (10% tłuszczu), cukier trzcinowy*, skrobia ryżowa*, skrobia kukurydziana*, ekstrakt z Bourbon-wanilii* 1%, syrop cukru karmelizowanego*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, Bourbon-wanilia w proszku* 0,01%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 632/151 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.1 g |
| Węglowodany | 15.1 g |
| Cukry | 11.8 g |
| Białko | 2.8 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: