'Taittinger Brut Reserve Box 12,5% 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Lśniący, złoto żółty kolor. Delikatne, tętniące życiem bąbelki z przyjemną, długo utrzymującą się pianką. Aromaty świeżych brzoskwiń, białych kwiatów i wanilii. Pełny życia, świeży i harmonijny o smaku świeżych owoców i miodu. Temperatura podania: 10-11?C.
Idealny jako aperitif oraz do wszelkich deserów i owoców
Skomponowany ze szczepów Chardonnay - 40% oraz Pinot Noir i Pinot Meunier - 60%; pochodzących z ponad 35 najlepszych cru Szampanii. Tak wysoki udział szczepu Chardonnay, niezwykły wśród nie rocznikowych szampanów oraz minimum 3 letnie dojrzewanie w piwnicy, gdzie osiąga pełną dojrzałość; powoduje że Taittinger Brut Reserve wyróżnia się niezwykłą, delikatną równowagą i stałą jakością rozpoznawalną na całym świecie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 345230
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Stopień musowania | Musseux-szampan średnio musujący |
| Rodzaj winogron | Blanc de Blancs-z białych winogron |
| Serwowanie | Aperitif, Desery |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 11 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o.Ulica i numer: Kowanowska 48Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: