'Szampan Moët & Chandon Ice Imperial 0,75L 12%
Wystaw opinię o produkcie
BEV_MOET_CHANDON_ICE_IMP_0,75L
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 327591
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Moet ICE Imperial jest pierwszym na świecie szampanem stworzonym specjalnie do serwowania z kostkami lodu. Intensywny, owocowy bukiet Moet ICE Imperial łączy mocne aromaty owoców tropikalnych takich jak mango i wyjątkową soczystość letnich owoców, np. nektarynki, z oryginalnymi nutami maliny i agrestu.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodki (Demi sec, Semi dry) |
|---|---|
| Kolor | Bezbarwny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Stopień musowania | Grand Mousse-szampan silnie musujący |
| Oznakowanie etykiet | Non-vintage |
| Rodzaj winogron | Cuvée-mieszanka różnych winogron |
| Serwowanie | Aperitif, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Produkt | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Moet Hennessy Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Plac Trzech Krzyży 18 Kod pocztowy i miasto: 00-499 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: