'Szampan Perrier Jouet Grand Brut 0,75l 12,5 %
Wystaw opinię o produkcie
Grand Brut to doskonały, wytrawny szampan.
Wykonany z 20% Chardonnay, 40% Pinot Noir oraz
40% Meunier.
Szampan cechuje świeży, owocowo-kwiatowy
aromat, wzbogacony odrobiną przypraw z nutą
wanilii. Idealnie zbalansowany, o gładkiej,
przyjemnej strukturze i lekko maślanym smaku.
Doskonały w zestawieniu ze skorupiakami, rybnym
carpaccio, lub białym mięsem
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 375177
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Grand Brut to doskonały, wytrawny szampan.
Wykonany z 20% Chardonnay, 40% Pinot Noir oraz
40% Meunier.
Szampan cechuje świeży, owocowo-kwiatowy
aromat, wzbogacony odrobiną przypraw z nutą
wanilii. Idealnie zbalansowany, o gładkiej,
przyjemnej strukturze i lekko maślanym smaku.
Doskonały w zestawieniu ze skorupiakami, rybnym
carpaccio, lub białym mięsem
Parametry produktu
| Charakter | Bardzo wytrawny (Brut intégral, Brut zéro, Extra brut) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: