TUSZKA KRÓLICZA MROŻONA, BOROWCZYK ok. 1,4 KG
Wystaw opinię o produkcie
tuszka królicza mrożona
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 47574
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Królik |
|---|---|
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | tuszka królicza mrożona |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kraj chowu | Polska |
| Kraj uboju | Polska |
| Numer zakładu ubojowego | PL30043901 |
| Kraj rozbioru mięsa | Polska |
| Numer zakładu rozbioru mięsa | PL30043901 |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1100 - 1600 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Firma Borowczyk S.C. Przedsiębiorstwo Obrotu Skórami Futerkowmy M.Z.B.K. BorowczykUlica i numer: Czachorowo 49Kod pocztowy i miasto: 63-800 Gostyń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: