KEBAB Z NOGI KURCZAKA 2,5 KG MORLINY
Wystaw opinię o produkcie
Mięso z uda kurczęcego pieczone w przyprawach, krojone, głęboko mrożone. Smak słony, zapach i smak charakterystyczny dla mięsa pieczonego i użytych przypraw. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 10kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 489604
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Pieczone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Składniki | Składniki: mięso z nogi kurczaka ze skórą (ze 109 g surowca uzyskano 100 g gotowego produktu), sól, białko sojowe, stabilizatory: trifosforany, polifosforany; regulatory kwasowości: cytryniany sodu, octany sodu; pieprz czarny, papryka, kolendra, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; czosnek, cynamon, kminek, kardamon, gorczyca, kurkuma, chilli, imbir, goździk, glukoza, laktoza (z mleka), suszone koncentraty warzyw, ekstrakty warzyw, aromaty (zawierają soję, mleko), aromat dymu wędzarniczego. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp.z o.o. sp.k. oddział w iławie ulica i numer: aleja jana pawła ii 8 kod pocztowy i miasto: 14-200 iława pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: