TGE KOTLET DEVOLAY PANIEROWANY SMAŻONY 6 szt. x 170 g MROŻONY
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 408622
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
mrożone danie, które łączy w sobie chrupiącą panierkę i soczyste wnętrze, pełne aromatycznego masła, tworząc prawdziwą ucztę dla miłośników kuchni.
Każdy kotlet o wadze 170 g jest przygotowany z najwyższej jakości mięsa drobiowego, starannie panierowany i usmażony, by zachować idealną chrupkość oraz pełnię smaku. Dzięki zamrożeniu, możesz cieszyć się doskonałą świeżością produktu w dowolnym momencie, bez straty jakości. Wystarczy krótka obróbka cieplna, by przywrócić kotletom ich złocisty kolor i soczystość.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,02 kg |
| Składniki | Składniki: filet kurczaka 62,5%, masło [śmietanka pasteryzowana (z mleka), szczepionki czystych kultur mleczarskich], panier suchy [mąka pszenna, woda, sól, drożdże, barwnik: ekstrakt papryki, papryka mielona], panier mokry [mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, sól, stabilizator: guma guar], mąka pszenna, mieszanka przypraw [sól, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, por, natka pietruszki ), cukier, hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny mielony, olej, barwnik: ryboflawina], sól, pieprz czarny mielony, frytura do smażenia [olej rzepakowy, przeciwutleniacz (estry kwasówtłuszczowych i kwasu askorbinowego, mieszanina tokoferoli), substancja przeciwpianotwórcza: e 900. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: janex sławomir i elżbieta wiesiak spółka jawna ulica i numer: ul. wagonowa 11 kod pocztowy i miasto: 02-223 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 135 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 309 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 309 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1292 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1292 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16,6 g |
| Zawartość soli | 2,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,74 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,74 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 22,5 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: