TGQ Puree ziemniaczane w płatkach 4kg
Wystaw opinię o produkcie
Puree ziemniaczane w płatkach. Płatki ziemniaczane do przygotowania puree.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 733267
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Puree ziemniaczane w płatkach. Płatki ziemniaczane do przygotowania puree.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 4 kg |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | ziemniaki, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych*; przeciwutleniacze: estry kwasów tłuszczowych i kwasu askorbinowego, pirosiarczyn sodu; barwnik: kurkumina. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: Do osolonej gotującej się wody dodać zimne mleko i zdjąć garnek z palnika. Następnie wsypać do naczynia płatki ziemniaczane i mieszać, aż powstanie jednolita masa. Puree można doprawić według własnego uznania, np. dodając masło, margarynę lub gałkę muszkatołową i po 3 minutach jeszcze raz dokładnie wymieszać. 1 kg płatków na 4,5 l wody + 2 l mleka + 35 g soli + 75 g masła = 37 porcji po 200 g. Opakowanie 4 kg pozwala na przygotowanie 150 porcji gotowego puree po 200 g. Zawartość: 4 kg na 26 l płynu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1496 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 76,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: