TGQ Crunchy z owocami leśnymi 1,5kg
Wystaw opinię o produkcie
Musli - płatki zbożowe prażone z liofilizowanymi owocami leśnymi 4%.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 956628
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Musli - płatki zbożowe prażone z liofilizowanymi owocami
leśnymi 4%.
Parametry produktu
| Typ | Smakowe |
|---|---|
| Rodzaj | Musli |
| Rodzaj zbóż | Owsiane, Pszenne |
| Dodatki | Kawałki owoców, Kokos |
| Smak | Owoce leśne |
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Składniki | Płatki owsiane pełnoziarniste 52%, cukier, olej palmowy, płatki pszenne pełnoziarniste, ekstrudat zbożowy (ryż, cukier, gluten pszenny, mąka słodowa jęczmienna i pszenna, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), wiórki kokosowe, syrop glukozowo-fruktozowy, liofilizowane jeżyny 1,5%, liofilizowana czerwona porzeczka 1%, liofilizowane kawałki truskawek 1%, liofilizowane kawałki malin, substancja spulchniająca: węglany sodu, syrop karmelowy, aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 26 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 65,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 437 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 437 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1835 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1835 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13,8 g |
| Cukry | 26 g |
| Zawartość węglowodanów | 65,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: