TGQ Crunchy z czekoladą 1,5kg
Wystaw opinię o produkcie
Musli - płatki zbożowe prażone z kawałkami czekolady.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 327053
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Musli - płatki zbożowe prażone z kawałkami czekolady.
Parametry produktu
| Rodzaj | Musli |
|---|---|
| Rodzaj zbóż | Pszenne |
| Dodatki | Czekolada |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Składniki | Płatki pszenne pełnoziarniste 38%, cukier, kawałki czekolady 15% (miazga kakaowa, cukier, emulgator: lecytyny), olej palmowy, ekstrudat zbożowy (ryż, cukier, gluten pszenny, mąka słodowa jęczmienna i pszenna, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), płatki kukurydziane (kukurydza, cukier, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), napój kakaowy w proszku (cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, dekstroza, sól, aromat), wiórki kokosowe, miód, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 456 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1915 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 0,64 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17,1 g |
| Cukry | 29,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 64,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: