TGP Ryż czarny Venere 2,5kg
Wystaw opinię o produkcie
Ryż czarny Venere. Ryż czarny Venere wyróżnia się zapachem
świeżo upieczonego pieczywa oraz drzewa sandałowego,
jak również wyjątkową barwą ziarna – w kolorze hebanu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 282987
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ryż czarny Venere. Ryż czarny Venere wyróżnia się zapachem
świeżo upieczonego pieczywa oraz drzewa sandałowego,
jak również wyjątkową barwą ziarna – w kolorze hebanu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Nieporcjowany |
|---|---|
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | ryż czarny Venere. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Najlepiej spożyć przed: data podana na etykiecie przyklejonej do wieczka. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od wilgoci i ciepła, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Czas gotowania: 35-40 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1440 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: