Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 573144
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt wyprodukowany z rozdrobnionej szynki wieprzowej i mięsa wieprzowego klasy II, peklowany z dodatkiem surowców uzupełniających, przypraw. Poddany obróbce cieplnej, w kształcie walca.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe (58%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, błonnik pszenny, substancje zagęszczające: karagen (e 407), guma ksantanowa (e 415); izolat białka sojowego, białko wieprzowe kolagenowe, białka mleka, stabilizatory: difosforany (e 450), trifosforany (e451), octany sodu (e 262), mleczan sodu (e 325); glukoza, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy (e330), cytryniany sodu (e 331), przeciwutleniacze: kwas askorbinowy (e300), izoaskorbinian sodu (e 316); przyprawy, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy (e 621), sacharoza, aromaty, maltodekstryna, barwnik: kwas karminowy (e 120); substancja konserwująca: azotyn sodu (e 250). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,9 - 2,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bell polska sp. z o.o. ulica i numer: mokra 11 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 414 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: