Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 703839
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona wędzona parzona. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 10,0 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (80%), woda, sól, białko sojowe, białko wieprzowe, przyprawy, błonniki roślinne (grochowy, owsiany bezglutenowy), cukier, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; stabilizatory: trifosforany, difosforany; glukoza, substancje zagęszczające: karagen, guma guar; skrobia, ekstrakty przypraw (zawierają seler), olej rzepakowy, aromaty, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; barwnik: kwas karminowy; substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka jadalna: jelito wieprzowe. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), mleko, jaja i gorczycę. wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 941 kj/227 kcal, tłuszcz 19 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,5 g, węglowodany <0,5 g, w tym cukry <0,5 g, białko 13 g, sól 2,0 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,8 - 2,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 13 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 227 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 227 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 941 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 26 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 33 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 36 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E451 Trifosforany, E450 Difosforany, E407 Karagen, E301 Askorbinian sodu, E120 Kwas karminowy, koszenila, E250 Azotyn sodu, E412 Guma guar |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Stabilizator, Substancja zagęszczająca, Przeciwutleniacz, Barwnik, Substancja konserwująca |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona, peklowana, wędzona , parzona. batony w jelitach wieprzowych o średnicy ok. 28-30 mm, odkręcana w odcinki o długości ok. 46-48 cm, pozostawiona w zwojach. powierzchnia batonu jasnobrązowa do brązowej, osłonka ściśle przylega do masy mięsnej, powierzchnia lekko pomarszczona, czysta, sucha. dopuszcza się na pojedynczych batonach nieliczne zawędzone wytryski farszu. składniki mięsno- tłuszczowe średnio rozdrobnione, wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone na przekroju. dopuszczalne pojedyncze otwory powietrzne wielkości do 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu lub galarety. konsystencja ścisła, krucha, powierzchnia przekroju dobrze związana. zewnętrzna: jasnobrązowa do brązowej. na przekroju: mięsa - różowa do ciemnoróżowej lub czerwonej, tłuszczu – biała do kremowej. charakterystyczny dla wyrobu z mięsa wieprzowego, peklowanego, wędzonego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: