Krakowska parzona ok. 1,6 kg JBB
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona wędzona parzona, w osłonce niejadalnej. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 14,4 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 302856
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | mięso wieprzowe (77,4%), woda, skrobia, sól, białko SOJOWE, błonnik roślinny (OWSIANY bezglutenowy, grochowy), stabilizatory: trifosforany, difosforany, polifosforany; substancje zagęszczające: karagen, guma ksantanowa; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; przyprawy, ekstrakty przypraw, glukoza, białko wieprzowe, aromaty (zawierają gluten PSZENNY), cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; barwnik: kwas karminowy, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten OWSIANY, MLEKO, JAJA, SELER i GORCZYCĘ. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Przetwórstwa Mięsnego "JBB" Import-Eksport Józef BałdygaUlica i numer: Kościelna 25Kod pocztowy i miasto: 07-437 Łyse PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: