Suszarko-lokówka Remington Blow Dry&Style AS7100
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 958712
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nadszedł czas, by odkryć nowoczesną stronę stylizacji krótkich włosów dzięki pielęgnującej włosy suszarko-lokówce Blow Dry and Style o mocy 400 W. Nie musisz wyciągać prostownicy ani lokówki - możesz stylizować włosy już podczas suszenia, bez stosowania ekstremalnie wysokiej temperatury. Suszarko lokówka AS7100 jest wyposażona w dwie wymienne nasadki, które zwiększają objętość i modelują włosy. Regulowane ustawienia temperatury i prędkości pozwalają kontrolować przebieg stylizacji - niezależnie od tego, czy chcesz unieść pasma u nasady, stworzyć luźne loki, czy też wywinąć końcówki na zewnątrz, suszarko-lokówka Blow Dry and Style do krótkich włosów da Ci taką możliwość.Zachowaj kontrolę nad swoją krótką fryzurą dzięki suszarko-lokówce Blow Dry and Style. Różne rozmiary szczotek do wyboru i ustawienia prędkości sprawiają, że już podczas suszenia możesz nadać włosom wymarzoną objętość i kształt - bez ekstremalnie wysokiej temperatury prostownicy czy lokówki.
Parametry produktu
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Nasadki | Okrągła szczotka |
| Moc | 400 W |
| Temperatura maksymalna | 50 °C |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba poziomów regulacji temperatury | 2 poziomy (poziomów) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Obrotowe podłączenie przewodu |
| Funkcje urządzenia | Funkcja suszenia włosów |
| W zestawie | Szczotka 19 mm, szczotka 25 mm z miękkim włosiem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: