Suszarka do włosów Philips BHD300/00
Wystaw opinię o produkcie
Skuteczne suszenie w niższej temperaturze. Wyjątkowa nasadka ThermoProtect skutecznie miesza ciepłe i chłodne powietrze, zapewniając codzienną pielęgnację. Moc suszenia 1600 W. Ta suszarka do włosów o mocy 1600 W generuje przepływ powietrza o optymalnym natężeniu, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami. 3 ustawienia temperatury i prędkości. Ta suszarka zapewnia 3 wstępnie wybrane kombinacje temperatury i prędkości, dzięki czemu można szybko i łatwo osiągnąć idealny styl. Ustawienie chłodnego powietrza pozwala wykończyć fryzurę. Ustawienie chłodnego powietrza zapewnia strumień chłodnego powietrza, w celu wykończenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu. Nasadka ThermoProtect. Wyjątkowa nasadka ThermoProtect skutecznie miesza ciepłe i chłodne powietrze, zapewniając codzienną pielęgnację. Szybko suszy włosy jednocześnie obniżając temperaturę o 10°C.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 382784
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Funkcje urządzenia | Nawiew zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc | 1600 W |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor | Biały |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba prędkości nawiewu | 3 poziomy (poziomów) |
| Liczba poziomów regulacji temperatury | 3 poziomy (poziomów) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe |
| Zastosowane technologie | Thermoprotect |
| Cechy urządzenia | Regulacja prędkości, Uchwyt do podwieszania, Regulacja temperatury, Dyfuzor, Koncentrator |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: