Prostownica Remington S3500
Wystaw opinię o produkcie
Prostownica Remington Slim 230 posiada antystatyczne ceramiczne płytki dając idealnie proste, błyszczące i nieelektryzujące się włosy. Ponadto dzięki ekspresowemu nagrzewaniu się do temperatury 230?C w zaledwie 15 sekund, pomoże Ci osiągnąć gładką i lśniącą fryzurę w mgnieniu oka
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 307962
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Przeznaczenie | Prostowanie i stylizacja włosów |
|---|---|
| Moc | 30 W |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Automatyczne szybkie nagrzewanie |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Czas nagrzewania | 15 s |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,1524 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spectrum Brands Poland sp. z o.o.Ulica i numer: Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7AKod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie, Blokada zamykająca |
| Cechy urządzenia | Regulacja temperatury, Ergonomiczny uchwyt, Obrotowe podłączenie przewodu, Uchwyt do podwieszania |
| Temperatura pracy | 150 - 230 °C |
| W zestawie | Etui odporne na wysoką temperaturę, instrukcja |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: