Suszarka do grzybów, owoców i warzyw Niewiadów 972.04
Wystaw opinię o produkcie
Suszarka do suszenia grzybów, ziół, owoców i warzyw. Dzięki szczegółowo opracowanym parametrom suszenia pozwala zachować wartości odżywcze i smakowe produktów. Wielowarstwowe ustawienie sit zwiększa wydajność suszenia. Jest to urządzenie niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni, łatwe i bezpieczne w użytkowaniu - wyposażone w sterowanie elektroniczne.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 622684
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suszarka do suszenia grzybów, ziół, owoców i warzyw. Dzięki szczegółowo opracowanym parametrom suszenia pozwala zachować wartości odżywcze i smakowe produktów. Wielowarstwowe ustawienie sit zwiększa wydajność suszenia. Jest to urządzenie niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni, łatwe i bezpieczne w użytkowaniu - wyposażone w sterowanie elektroniczne.
Parametry produktu
| Moc | 300 W |
|---|---|
| Funkcje urządzenia | Suszenie grzybów, Suszenie owoców, Suszenie warzyw, Suszenie ziół |
| Ilość sit | 4 |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,8 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,29 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FABRYKA AGD NIEWIADÓW Sp. z o.o. Ulica i numer: Sarmacka 19/172 Kod pocztowy i miasto: 02-972 Warszawa PL |
| Zasilanie | 220 - 230 V |
| Wymiary (SxWxG) | 340 x 335 x 340 mm |
| Waga | 2,23 kg |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Równomierne rozprowadzanie ciepła |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: