Krajalnica Clatronic MA 3585
Wystaw opinię o produkcie
Krajalnica z nierdzewnym nożem ze stali szlachetnej i uniwersalnym szlifem falowym. Jest bardzo prosta w obsłudze, precyzyjnie pokroi pieczywo, wędliny, sery itp. Przełącznik WŁ./WYŁ. Metalowa szyna prowadząca. Stalowa płyta dosuwająca. Szyna na resztki z ochroną palców. Bezstopniowo ustawiana grubość krojenia (0–15 mm). Stół pomocniczy ze stali nierdzewnej, odchylany dla łatwego czyszczenia. Wysoka stabilność (gumowe stopki). Moc: 150W.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 209277
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 150 W |
|---|---|
| Materiał wykonania | Metal, Stal nierdzewna |
| Regulacja grubości krojenia | Tak |
| Zakres grubości krojenia | 0-15mm |
| Kolor | Srebrny |
| Długość przewodu | 60 cm |
| W wyposażeniu | Dociskacz produktów |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 5,2 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,67 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Rodzaj produktu | Krajalnica |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Liczba prędkości | 1 |
| Zabezpieczenia | Ochrona kciuka, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: