Krajalnica Zelmer ZFS1016 Jola
Wystaw opinię o produkcie
Komfortowo, szybko, niezawodnie- tak kroi się krajalnicami Zelmer. Model ZFS1016 Jola charakteryzuje się mocą 150W oraz nowoczesną i estetyczną obudową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Płynna regulacja krojenia w zakresie 0- 15mm pomoże dobrać pożądaną grubość finalnego produktu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 56295
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 150 W |
|---|---|
| Materiał wykonania | Plastik |
| Regulacja grubości krojenia | Tak |
| Zakres grubości krojenia | 0-15mm |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 81 cm |
| W wyposażeniu | Tacka, Dociskacz produktów |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,33 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,26 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Krajalnica z płynną regulacja grubości krojenia |
| Rodzaj produktu | Krajalnica |
| Funkcje urządzenia | Tryb pracy z przerwami |
| Liczba prędkości | 1 |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem, Zabezpieczenie przed przypadkowym wysunięciem wózka, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: