'Stumbras Vodka 40% 500ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 248799_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wódka Stumbras powstała z okazji uczczenia setnej rocznicy Gorzelni Stumbras. Jest ucieleśnieniem doświadczenia i wiedzy ekspertów Stumbras przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Każdy etap produkcji jest dokładnie sprawdzany, aby zapewnić najwyższą jakość. Wódka Stumbras jest produkowana zgodnie z klasycznymi metodami produkcji wódki, przy użyciu wielu filtracji przez węgiel drzewny z brzozy w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami Stumbras. Kłos pszenicy, który uosabia ducha pszenicy, znajduje się wewnątrz każdej butelki stumbras centenary. Łodygi są cięte ręcznie jedna przy drugiej o wymaganej długości. Następnie są przechowywane w specjalnych podziemiach przez 4 tygodnie, aby stały się neutralne i nie dodawały zapachu ani koloru do wódki. Pszenica do Stumbras Centenary jest uprawiana w specjalnie wyselekcjonowanych gospodarstwach rolnych usytuowanych przy zakrętach niemna w parku regionalnym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta, Premium |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Litwa |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,93 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12,5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: