'Stumbras Young Potato 40% 0,5l X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 387184_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Premium |
|---|---|
| Smak | Aksamitny, Lekki, Ziemniaczany |
| Serwowanie | Dziczyzna, Dzikie ptactwo, Dania jarskie, Ryby, Owoce morza, Samodzielnie, Sushi |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Litwa |
| Temperatura przechowywania min - max | -5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,93 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 60 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: