'Stumbras Premium Organic 40% 700 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 573181_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Premium Organic z rodziny „Stumbras Vodka“ – to ekologiczna wódka, do produkcji której jest wykorzystywana woda głębinowa oraz zboże pochodzące jedynie z upraw ekologicznych, wyhodowane bez stosowania nawozów sztucznych. Produkcji tego typu wódki poświęcana jest szczególna uwaga, dbałość dotyczy nie tylko surowców. Tak samo ważne są wymagania techniczne, dlatego udoskonalono specjalny sposób filtrowania – w wieloetapowym systemie wykorzystywany jest gęsty, unikalny na skalę światową filtr z lnu ekologicznego. Dążąc do uzyskania najwyższej jakości, zakład „Stumbras“ butelkuje ekologiczną wódkę w na wpół automatyczny sposób, dlatego w ciągu doby rozlewa się znacznie mniej niż – zaledwie 300 butelek. Dzięki wykorzystaniu ekologicznego zboża i wody niezwykłej czystości oraz pięciokrotnemu filtrowaniu uzyskuje się niezwykle delikatną wódkę o lekko słodkawym posmaku.
Proces produkcji wódki ekologicznej jest certyfikowany i surowo kontrolowany przez Unię Europejską. Dlatego podobnie jak inne ekologiczne artykuły spożywcze, wódka zakładu „Stumbras“ oznakowana jest uznawanym w całej Unii logiem produktów ekologicznych „Euro-liść“. Wskazuje on na to, że wyrób spełnia surowe wymagania unijne i krajowe, regulujące produkcję ekologiczną, w jego skład nie wchodzą niedozwolone dodatki, surowce zaś pochodzą jedynie z gospodarstw ekologicznych.
Jeszcze jedną wyjątkową cechą wódki Premium Organic z rodziny „Stumbras Vodka“ jest innowacyjne opakowanie, wyróżniające się oryginalnym kształtem butelki i subtelnym wzorem, wzrok przyciągają lniane pierścienie w niebieskawym kolorze. Wyrób spotkał się z dużym zainteresowaniem specjalistów w zakresie designu. Trafił na słynne strony-galerie poświęcone wzornictwu opakowań „The Dieline“ oraz „Packaging of the World“ i został zaprezentowany profesjonalistom w dziedzinie designu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta, Premium |
|---|---|
| Serwowanie | Aperitif, Baranina, Cielęcina, Dania jarskie, Dania pikantne, Desery, Drób, Dziczyzna, Dzikie ptactwo, Jagnięcina, Kaczka, Makarony, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Owoce morza, Pasztety, Przystawki, Ryby, Ryby z grilla, Sałatki, Sery, Sery pleśniowe, Sushi, Wędliny, Drinki, Koktajle, Lody, Kawa, Samodzielnie |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Litwa |
| Temperatura przechowywania min - max | -5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: