Spody tortowe ciemne 3-warstwowe Golden Grain 400g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 190833
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Spody tortowe ciemne 3-wartwowe przekładane pergaminem
Parametry produktu
| Zawartość netto | 400 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, cukier, pasteryzowana masa jajowa, syrop glukozowo - fruktozowy, skrobia pszenna, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitol, glicerol; kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 10-12% (2%), olej rzepakowy, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry poliglicerolu; sól, regulator kwasowości: octany sodu; aromat . |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Denis Foods Ulica i numer: R. Chomicza 13i Kod pocztowy i miasto: 55-080 Nowa Wieś Wrocławska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 37 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 182 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1520 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 770 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: