Balviten Mix for bread. Mieszanka do wypieku chleba 1000g.Produkt bezglutenowy
Wystaw opinię o produkcie
Mieszanka do wypieku bezglutenowego chleba, pizzy, pierogów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 205106
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mieszanka do wypieku bezglutenowego chleba, pizzy, pierogów.
Parametry produktu
| Typ | Nie dotyczy |
|---|---|
| Rodzaj | Bezglutenowa |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, białko grochowe, białko sojowe, mąka gryczana, glukoza, błonnik jabłkowy, błonnik grochowy, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-048-151 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: glutenfree24 sp z o.o , spółka komandytowa ulica i numer: korfantego 191 kod pocztowy i miasto: 40-163 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przepis na chleb składniki: 500g mieszanki mix for bread, 10g drożdży instant lub 15g drożdży świeżych, 500ml wody, 1 łyżka oleju, 1 łyżeczka soli. sposób przygotowania: składniki powinny być w temperaturze pokojowej. do miski wsypać mix, dodać drożdże instant, sól i wodę (świeże drożdże rozpuścić w wodzie i dodać do reszty składników). mieszając składniki powoli wlać olej. wyrobić ciasto do uzyskania jednolitej masy. ciasto przełożyć do wysmarowanej tłuszczem formy, przykryć ściereczką i odstawić na około 30 minut do momentu podwojenia objętości. piekarnik nagrzać do 200ºc (bez termoobiegu), na dno piekarnika wstawić blachę/naczynie żaroodporne z ciepłą wodą. wyrośnięte ciasto włożyć do piekarnika i piec około 50 minut. po upieczeniu wyjąć z foremki i ostudzić |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 366 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1553 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,83 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: