Balviten Mufinki Balvbinki z kawałkami czekolady 280g.
Wystaw opinię o produkcie
Mieszanka do wypieku ciasta.Produkt bezglutenowy
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 198802
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mieszanka do wypieku ciasta.Produkt bezglutenowy
Parametry produktu
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Smak | Biszkoptowy |
| Zawartość netto | 280 g |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier puder, skrobia kukurydzina, skrobia ryzowa, mleko w proszku, mąka ryżowa, glukoza, substancja zagęszczająca: guma guar, błonnik, substancja spulchniająca:pirofosforan dwusodowy, kwasny węglan sodu, substancja zageszczająca:e 464, regulator kwasowości lakton kwasu glukonowego. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-048-048 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: glutenfree24 sp z o.o , spółka komandytowa ulica i numer: korfantego 191 kod pocztowy i miasto: 40-163 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt do stosawnia na diecie bezglutenowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przepis na mufinki : 280 g mix-u mufinki balvbinki, 2 jajka, 120 ml oleju. mieszankę do wypieku babeczek wsypać do miski, dodać olej, jaja, wymieszać. miksować na wolnych obrotach do uzyskania jednolitej konsystencji (ok. 1 min) wsypać kawałki czekolady, wymieszać łyżką. przygotowane ciasto nakładać równomiernie łyżką do 3/4 wysokości foremki. wypiekać babeczki w piekarniku na środkowym poziomie (bez termoobiegu) przez ok 15 - 18 min. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 383 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1600 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: